فیلم جوکر چه رکوردهایی را تا کنون شکسته است؟

فروش جهانی جوکر در مدت کوتاهی به بیشتر از ۷۳۰ میلیون دلار رسیده. چنین موفقیتی باعث شده این فیلم جنجالی در مدت کوتاهی رکوردهای زیادی را جابجا کند؛ رکوردهایی که در ادامه آن‌ها را باهم مرور خواهیم کرد.

پرفروش‌ترین افتتاحیه در ماه اکتبر

فیلم جوکر در اولین آخر هفته خود ۹۶.۲ میلیون دلار فروخت تا جلوتر از فیلم ونوم با ۸۰.۳ میلیون دلار صاحب این رکورد شود.

بهترین فروش جهانی در ماه اکتبر

مانند رکورد قبلی، جوکر این بار هم رکورد فیلم ونوم را شکست. ساخته جدید تاد فلیپس موفق به فروش ۱۵۲ میلیون دلار در افتتاحیه جهانی خود شد که باعث جابجا شدن رکورد پرفروش‌ترین فیلم ماه اکتبر در ۲۱ کشور مختلف شد.

بهترین افتتاحیه دی‌سی از سال ۲۰۱۷

جوکر جلوتر از آکوامن و شزم که به ترتیب افتتاحیه‌هایی ۶۷.۸ و ۵۳.۵ میلیون دلاری را تجربه کرده بودند، به این رکورد دست پیدا کرد.

بهترین افتتاحیه داخل آمریکا بین فیلم‌های برادران وارنر

در حالی که فیلم IT با افتتاحیه ۱۲۳.۴ میلیون دلاری همچنان بهترین عملکرد را میان فیلم‌های برادران وارنر داشته، جوکر جلوتر از فیلم‌هایی مثل شزم، گودزیلا، پوکمون و آنابل بهترین عملکرد را از سال ۲۰۱۷ به ثبت رسانده است.

بهترین افتتاحیه برای واکین فینیکس، رابرت دنیرو و تاد فلیپس

جالب توجه است که هر سه فرد بالا از نام‌های بزرگ سینما هستند اما نکته مشترک در مورد تمام آن‌ها این است که جوکر بهترین افتتاحیه را میان تمام آثار این افراد به ثبت رسانده است. برای مثال بهترین افتتاحیه تاد فلیپس پیش از این متعلق به فیلم The Hangover Part 2 با گیشه ۸۵.۹ میلیون دلاری بود.

یک دیدگاه برای “فیلم جوکر چه رکوردهایی را تا کنون شکسته است؟”

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *